Sony SEL35F28Z Sonnar T* FE 35mm f/2,8 ZA objektív
Ingyenes szállítás
-20%
Gyújtótávolság: 35 mm
Kompatibilitás: Sony E-bayonett
Felépítés: 5 csoport 7 lencse
Filter méret: 49 mm
Apertura tartomány: F22-F2.8
Minimum fókusz távolság: 35 cm
Nagyítás: 0.12x
Látószög: 44°
Hossz: 36.5 mm
Átmérõ: 61,5 mm
Súly: 120 g
Garancia: 1 év
Kedvezményes ár!
- + db
Kosárba
Rendelésre
2466
Gyártó: Sony
Garancia: 36 hónap
Gyártói cikkszám: SEL35F28Z.AE
Kedvencek
Gyújtótávolság: 35 mm
Felépítés: 5 csoport 7 lencse
Filter méret: 49 mm
Apertura tartomány: F22-F2.8
Minimum fókusz távolság: 35 cm
Nagyítás: 0.12x
Látószög: 44°
Hossz: 36.5 mm
Átmérõ: 61,5 mm